Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hógyaghurutnál minden esetben...

Hógyaghurutnál minden esetben adott tünet az, hogy csípős/fájdalmas a vizelet?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja a házi dokim lelet alapján azt mondta, hogy sok a húgysavam és hólyaghurutom van ez alapján. azt is mondta, hogy kell antibiotikum, amit végül nem kaptam, meg, h lásson nőgyógyász. Az utóbbi is megtörtént, de igazából letojt a nőgyógyász is. Az a fura nekem, h eléggé szarzl érzem magam közérzetileg, de a megszokott tünetét egyszer se tapasztaltam, hogy csípne, vagy fájdalmas lenne a vizeletem. Persze hála az égnek! :) Lázam nem volt egyébként max. hőemelkedéseim olykor, illetve sugárzó fájdalmat a bal combomba viszont szoktam érzékelni rendszeresen. Szóval ez valóban hólyaghurut lenne? Vagy keressek fel egy urulógust? 32/N.

2014. aug. 22. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom milyen fajtái vannak, de nekem visszatérő 4keresztes hólyaghurutom volt, és minden esetben kva erős fájdalommal járt, mintha kést szúrkálnának fel pisiléskor. azonnal antibiotikumra van szükségem, és akkor mintha elvágnák, amikor beveszem.
2014. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm. Nekem vizelet ürítéskor nincs fájdalmam, még csak a hasamba se! És hát ezért is fura nekem, mert tényleg amiket olvasgattam etéren neten, mindenki írja/írta eddig ezt a panaszt.
2014. aug. 23. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled azóta? Én is ezzel küzdök hónapok óta. Már nagyon kivagyok lelkileg. Nincsen házaséletem sem emiatt. Tüneteim: Alhasi, deréktáji féjdalom. Commbba sugárzó fájdalom. Az egész augusztus elején kezdődött bő, sárga hüvelyfolyással. Számos orvosnál voltam, nőgyógyászoknál, urulógusnál, háziorvosnál. Csomó antibiotikmuon túl vagyok, de nem javulok. Vizeletemben entroccoccus fec. tenyészett ki, magas csíraszámban. El vagyok keseredve, hogy van-e ebből kiút.
2014. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!