Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom, ugye nincs...

Mi lehet a bajom, ugye nincs agyi daganatom?

Figyelt kérdés

A következők a tüneteim, nagyon félek, a tanácsokat előre is köszönöm: 2

nappal ezelőtt este fekvő helyzetből kimentem inni és olyan magas lett a pulzusszámom, mintha futottam volna, teljesen kivert a víz és szédülni kezdtem, gyakran látok felvillanó fénypontokat vagy színes árnyékokat vagy fekte foltokat, a fejem nagyon fáj, van hogy a tetejébe nyilal, van hogy rettenetesen feszít olyan mintha abroncsba szorítanák, de van hogy a nyaki tarkómba nyilal a fájdalom, mostis feszítve fáj és nagyon szédülök, ez szinte mindennapossá vált azóta és igen gyors a pulzusom, jelenleg is szédülök és fáj a fejem magas pulzusszám mellett, pedig ki sem mozdultam .

Észre vettem, hogy egyre gyakrabban szorít a bal melkasomnál vagy nyilal bele a fájdalom.

Nagyon félek , szerintetek ez is pánik betegség?



2014. aug. 23. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy és miért van az, hogy mindenki agydaganatra gondol, ha fáj a feje.

Azt hiszem egy hét alatt tízszer írtam le, hogy nekem agydaganatom volt és soha nem fájt a fejem. Csak azon a héten, amikor kiderült, hogy az van. semmi olyanszerű tünetem nem volt, amiket te leírsz. Inkább pánikbetegségre gondolok én is, de ha annyira aggaszt, mondd el a háziorvosnak és kérj beutalót neurológushoz. Többféle módszerrel is meg tudják állapítani, hogy van-e valami elváltozás. Hát menj, és kiderül. Folyamatosan rettegni valami miatt a lehető legrosszabb.

2014. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez migrén is, az nagyon kínzó tud lenni, és a fejfájáson kívül kísérhetik egyéb testi tünetek is, például azok, amiket felsoroltál. A daganattól való félelem meg kiváltja a pánikrohamot. Érdemes azért a háziorvost felkeresni, majd ő eldönti, hogyan tovább, talán meg is nyugodnál tőle
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lazítani
2014. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg pihenj eleget
2014. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!