Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A combom belső részén közvetle...

A combom belső részén közvetlenül a nemi szerv mellett találtam egy babszemnyi csomót. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Eléggé megijedtem tegnap este, mikor megtaláltam, nyomásra érzékeny és reggelre felduzzant körülötte, és a fájdalom is terjeszkedik a duzzanattal együtt. Kitapintva észre vettem, hogy mintha a babszem elfeleződött volna Ám mérete ugyanakkora.

Mennyire sürgős, hogy orvoshoz forduljak?



2014. aug. 24. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Éjjel levert a víz forróság töltött el majd a hideg rázott, lázam elméletileg nem volt. Alig tudtam aludni.

Fogamzás gátlót használok 1éve.

2014. aug. 24. 08:18
 2/3 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Én a helyedben (már ha nő lennék), akkor elmennék orvoshoz/nőgyógyászhoz.
2014. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyirokcsomó gyulladásom volt, nehezen kezeltük.

Először háziorvoshoz fordultam, ő sürgősen a kórházba küldött, az összes vizsgálatért be akart utalni a fertőző osztályra, a sürgősségit választottam, ott elvégezték a leggyorsabb vizsgálatokat, akkor derült ki a nyirokcsomók gyulladása, ha bárkinek hasonló gondja van azonnal forduljon orvosához.

2014. dec. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!