Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Nagyon fáj és görcsöl a...

SOS! Nagyon fáj és görcsöl a vesém, nem tudom mit csináljak? A közérzetem is rossz

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem a menzesz miatt fáj, de már 2 napja elmúl a vérzésem de a fájdalom nem. Lázam nincs. Orvoshoz nem tudok menni. Algopirint vettem be de nem használt mit tudok csinálni?
2014. aug. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg.
2014. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz orvoshoz menni? Pedig ő oldaná meg a gondodat.
2014. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem No-spa t írt fel a doki, algopirinnel. Igaz, nekem kövem is van.
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vesegörcs, bár rendkívül erős fájdalom, amilyen hamar jön, olyan hamar, akár "magától" is elmúlhat. Azt azonban a panaszmentes betegnek is tudnia kell, hogy a követ mint időzített bombát hordja magában. Igyál sok folyadékot, vegyél mezei zsúrlófűből készült ülőfürdőt, és éhgyomorra reggel egy bögre teát is megihatsz belőle.
2014. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert nincs TB-m. Köszi a válaszokat
2014. aug. 28. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs tb-d is ellatnak...ha sűrgősségi akkor ki sem fizettetik..ha esdig nem figyelmeztetnek, akkorsiman is ellatnak, előadod, hogy nem tudod miért vagy "piros" a rendszerben ők ezt nem látjak, csak azt, hogy nincs rendezve a jogviszonyod.

A vese nem játék, az algopirin pedig halottnak a csók.

Én lórugásnyi gyógyszert kaptam, ami konkrétan kiütött.de3 nap aatt tett rendbe..

Vesegyulladásom volt, ha kő is veszélyes ez is..

Le is állhat ha sokáig húzod

2014. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!