Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez minek a betegségnek a tünetei?

Ez minek a betegségnek a tünetei?

Figyelt kérdés

Gyakran szorongok görcsölök és pánikolok. Még a semmin is. Most is az iskola miatt elkezdtem sírni ,hogy le döltem a földre és nem tudtam meg nyugodni ,de annyira ,hogy már levegőt sem kaptam csak nagy nehezen. Alíg tudtam megy nyugodni. Folyton szomorú vagyok ideges fáradékony vagyok mindentől megijedtek. Azt hiszem mindenki rosszat ,akar nekem átver lemond stb.. Nem kivánom az életem sem folyton az öngyilkosság jár eszembe. Az állandó idegeségtől fáj a fejem émelygek a gxomrom fáj esetleg hányingeremvan.Nem is tudok aludni ma sem aludtam egész nap. És még sorolhatnám.

AZ orvostól kértem nyugtatót írt is ki valamit 0.25-set ,de nem hatott be vettem kettőt (azt mondta vehetekbe kettőt is) ,de az sem hatott. Mit tegyek?

Szeretnék valami erősebb nyugtatót szedni mit tegyek?

(Tudom ,hogy nem megoldás ,de nagyon kell NE írjátok kérlek azt ,hogy próbáljak nem aludni pár napot aztán fogok tudni aludni mert nálam nem ez többször is ki próbáltam nem hatott még rosszabb volt.Próbáltam nyugtató hatású teákat inni az sem hatot.Nappal pedig keményen dolgozok otthon segítek az anyunak járok edzeni keményen mire vége a napnak hulla vagyok ,de akkor sem tudok aludni.)

A pánik rohamaim egyre többször vannak úgy érzem nincs miért élnem és nincs is kedvem semmihez már csak a futni edzeni szokok ,de egyre ritkábban mert egyre fáradtabb vagyok.

Mit tegyek? Kiírhatnak valami erősebb nyugtatót?



2014. aug. 28. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen orvoshoz mentél?

Ne a háziorvoshoz menj, hanem pszichiáterhez.

2014. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háziorvoshoz mentem vele először ,de a jövő héten elmegyek pszihiáterhez
2014. aug. 28. 23:12
 3/4 anonim válasza:
Nyugodj meg én is pánikbeteg vagyok. A pszichológus majd ír olyan gyógyszert amitől ez jobb lesz anyukád tud a dologról?
2014. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugtattól nem leszel vidám és jó kedvű. terápiára járj :)
2015. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!