Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit megijedtem, Másnak is...

Kicsit megijedtem, Másnak is vannak ilyen furcsa, remegős tünetei? 41F

Figyelt kérdés

Elég érdekes tünetem van, talán valaki már találkozott ilyenel.

A bal combomban mintha rezegne valami néha/ritkán.

Szoktam a munkásnadrág, combnál található oldalsó zsebbe a telefonomat berakni, és rezgőre állítani, így nem hangos, de megérzem a telefon rezgését.

Történt már egy párszor, hogy kivettem a telefont, mert rezgést éreztem, de nem hívott senki, nem a telefon okozta. Tegnap este az ágyban ismét éreztem, hogy mintha a telefon lenne a combomon és ütemesen rezeg, abbamarad, rezeg, abbamarad. Persze nem olyan erővel, mintha telefon lenne rárakva, sokkal gyengébben, de határozottan éreztem. Amúgy gatyában voltam, meg polóban a takaró alatt. Sokáig figyeltem, próbáltam összefüggésbe hozni a szívverésemmel, hogy vajon akkor rezeg-e, amikor a szívem éppen pumpál, de nem seikerült pontosan megállapítanom, de erre gyanakszom. Vagy talán véletlenül egy izomszövet remegne ritmikusan?

Nem poénkodom, kicsit aggódom, és komolyan beszélek.

Esetleg valaki járt már így?


2014. szept. 2. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet elektrolithiány, vagy neurotranszmitterhiány, általában stressz okozza, ha erre gondolsz.
2014. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegrángást érzel. Ez ártalmatlan jelenség. Szedjél Magnéziumot, B MAX vitamint.
2014. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a magnézium csak 1 az elektrolitok közül, ráadásul önmagában kálciumelvonást okoz. inkább nézz utána magad
2014. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!