Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6.3-as vércukorszinttel mit...

6.3-as vércukorszinttel mit kellene csinálnom, hogy lentebb menjen? Egyáltalán ez már magasnak számít? Nem vagyok kövér, bár pár kilót felszedtem mostanában, de az csak 2-3 kg

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira magas, hogy gyógyszer kellene, diétázni kell, szigoríts a táplálkozási szokásaidon és mérni kell rendszeresen, hátha csak egyszer volt magas. Nekem egyszer vérvételen 6,6 volt, azóta itthon is mérem és 6 alatt van.
2014. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha épp evés után mérted akkor teljesen normális, nem tudom ez egyszeri alkalom e..

Mi még bioszon csináltuk ezt, reggel (éhesen) 4.4 volt, ettünk mindenfélét, fel is ment 6.7 re, aztán később mértük 5.6 volt és visszament 5.1 re..

szóval ha csak egyszer volt annyi az igazából nem gáz, bár az is igaz, hogy evés után 1 órával már lentebb kell mennie

2014. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Diéta. Kicsit felhagyni két három hétre a tészta, cukor, krumpli, rizs és kenyérke körrel.

Itt 8 ról ment le együtt a sok kilóval 2 hónap alatt 6-ra az éhgyomri cukor és már hetente egyszer kétszer van tésza is az étrendben meg egy egy "maréknyi" rizs is (nem cukor, nem kenyér) és nem ment vissza azóta sem.

2014. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként határeset, de nem szabad többet hízni.
2014. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor mérted?
2014. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 hete mértem
2014. szept. 3. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azt :D éhgyomorral, étkezés előtt, utána 1,5 órával, utána 2 órával? iyenekre gondolok
2014. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
étkezés előtt 6 órával mértem, reggeli előtt
2014. szept. 3. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit emelkedett, diétával karbantartható.
2014. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!