Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez légmell lehet? Vagy van...

Reniimage kérdése:

Ez légmell lehet? Vagy van köze a szívhez is? Mondjuk például, hogy esetleg gyorsabb vagy lassabb?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyenem, és nem is tudom, hogy ilyenkor mit tegyek sajnos. Lassan 2 hónapja lesz, hogy megszültem az első kisbabámat, és a melleim alatt, a hasam felső részében nagyon fáj, inkább erősen szúró érzést tapasztalok, de nem minden nap, csak egyszer hirtelen kijön ez. Ma volt a második ilyen eset, és mind a kettőnél több, mint 1 óráig szenvedtem. Úgy van, hogy amikor kijön rajtam ez, akkor becsípődik a hasamnál és elkezd szúrni, mint ha valaki tűkkel döfködné erősen, és ha levegőt akarok venni, vagy próbálom nem koncentrálni rá, és nyugodtan lélegezni, akkor is ugyanúgy fáj, sőt, akkor még erősebb lesz sajnos. Van köze a szívnek ehhez, vagy mi lehet ez?

2014. szept. 21. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit lehet ilyen esetben tenni, hogy elmúljon? Mert akármit csinálok, (állok, térdelek, fekszem, próbálok megnyugodni, vagy normálisan lélegezni) nem akar elmúlni :(
2014. szept. 21. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz ? Inkább menj el te ,mint egyszer ne ad'j isten a mentő vigyen !!!
2014. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A következő ilyen esetnél, ha lesz,( de nagyon remélem, hogy nem lesz) akkor elmegyek, csak azért jó lenne tudni, hogy mi ez. Hátha tudja valaki.
2014. szept. 21. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Hogyha a hasad felső részénél érzed, akkor nem légmell (az a háton fáj és a hónalj alatt)hanem a rekeszizmod lesz. Menj vele dokihoz, és nézesd meg. lehet, hogy a baba elnyomott valamit benned, vagy a feltoluló szervek.

2014. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én refluxra, vagy bordaközi izomgörcs/idegbecsípődésre gondoltam. Utóbbi nekem is szokott lenni ha lelkileg és fizikailag megterhelőbb időszakot élek. Te is ilyenben vagy gondolom.Nekem segít ha tudatosan próbálok lazítani és jó mélyeket lélelegzem. Ha viszont inkább a savaddal lehez gond próbáld ki a salvus vizet.
2014. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óó, de jó, végre valaki :) nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) egyébként gondoltam, hogy nem a hasamnál lesz gond, hanem valami mással, csak nem tudtam, hogy mi az, és így nehéz volt leírni. Amikor a babám a hasamban volt, sokat rúgott az említett rekeszizmom felé, lehet azért is fájna? Nem tudom. Egyébként a múltkori eset óta nem fájt még, de ha megint lesz, akkor megyek mindenképp dokihoz, aztán megnézetem :) ilyen szűrővizsgálat gondolom kell, nem?
2014. szept. 30. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!