Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a kóros hajhullásom...

Mit tegyek a kóros hajhullásom ellen? 18 éves lány vagyok és már alig van hajam.

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Börgyogyasz,fogorvos,haziorvos....az okot kell kideriteni.
2014. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát először is egy alapos kivizsgálás. Vérkép: vitamin hiány pl. vas, illetve gyulladást mutat-e. Fül-orr-gégész (mandula is okozhatja), illetve valóban fogorvos (fog is okozhatja). Ha minden rendben illetve a vizsgálatok alatt is tuti vitamin hegyeket szednék (akár a Lenkei vitamin alapcsomag), illetve sokszor masszíroznám a fejbőröm (vérkeringés javítás).
2014. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mennyire durva?

Foltos?

2014. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem kapszulát,vmi saját márkás termék,teli van B vitaminokkal,segített,sokkal sűrűbb a hajam azóta.Megnéztem,a neve: Das gesunde Plus Haar vital Komplex. Korábban,amikor nagyon hullott a hajam erős vérszegénységem volt.Nem túl erős a mensesed?,mert akkor lehet,h te is az vagy. Jobbulást!
2016. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!