Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol szur a talpam?

Mitol szur a talpam?

Figyelt kérdés

ha nem muszaj nem mennek orvoshoz,szoval gondoltam ide kiirom,hatha volt valakinek ilyen. es ha volt mitol,ill mitol mult el? vitaminhiany?


kb 1 honapja kezdett szurni a bal talpam kozepe ha pl sokaig ultem,tanultam,gitaroztam ulve vagy ha raulok. olyan volt mintha egy szalka,tuske lett volna a cipomben,zoknimban de persze semmi,mert mezitlab is ez van. aztan mostanaban mar ez a dolog atment gorcsos nyilalasba es nem tudok raallni,varnom kell.. nagyon rossz erzes,es idegesit. esetleg nem volt valakinek hasonlo,vagy tipp,hogy mi mulassza el? koszi..



2014. okt. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

a talpad közepe hol?

inkább a talppárna felé vagy a sarkad felé

reggel is szúr de aztán kvázi bejaratódik

vagy mitől múlik el

tudod valamihez kötni amikor az egész elkezdődött? új cipő pl?

hány éves vagy?

2014. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a kozepe pont. a sarok es a parna kozott,es szelessegre is kozepen.. mintha ketszer megfelezned.

nem tudom mihez kotni,egyszer csak elkezdodott. reggel sose csinalja! es ha felallok,es mondjuk allok fel percet elmulik! 14 eves

2014. okt. 18. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

talpi bönye gyulladás, ennek olvass utána

bár te még ehhez nagyon fiatal vagy


illetve most hogy újra elolvastam, nem lehet, hogy elszoritod a vérkeringésed?

és mindig abban az egy pontban fáj? ha most megnnyomkodod akkor nem fáj?

2014. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!