Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két éve krákogás, nyaki...

Két éve krákogás, nyaki gombócérzés, sürű színtelen légúti váladékképződés miatt sorozatos kivizsgálásokon átesve, negatív eredményekkel szeretnél kérdezni, hogy másnak is van esetleg ilyen panasza?

Figyelt kérdés

#krákogás #váladékképződés
2014. okt. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2014. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csabika1971 ***** válasza:
Vagy valamilyen orrcseppet használsz rendszeresen, pl lefekvés előtt?
2014. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kb. egy hónapja betegedtem meg, amikor Sárváron fürdőztünk és kimentem vizesen a hidegbe. Egy ideig azt hittem megfáztam, de ehhez képest most már több is mint egy hónapja, hogy folyamatosan váladék jön a tüdőmből vagy mellkasomból, vagy nem is tudom. Reggelente hányok is valami vizes, színtelen maszlagot amikor elkezdem a köhögést. Sokszor már alkoholt iszok, hogy elmúljon, mert az ital ellazít. Totál elegem van ebből. Egyik nap amikor sorban álltam az áruházban, majdnem kifutottam, mert érzetem, hogy köhögnöm kell, érzem, ahogy a cucc ott smirglizik a mellkasomban. Levert a víz és már alig vártam, hogy a pénztárhoz kerüljek.

Szerintem a gombócérzés a sok krákogástól van, szerintem elfáradt, bedurrant a nyaki izom, vagy a gége. Vagy valami felhorzsolódás szerű van a gégédben. Nekem újabban az állkapcsom fáj, és rájöttem, hogy az öklendezéstől, ,mert olyankor igencsak megfeszül. Hogy mi lehet az oka, nem tudom, de sokan panaszkodnak ilyenről újabban.

Én már el sem megyek orvoshoz, mert én lennék az ezredik és úgy is csak felír valami műanyagot, amitől lesz huszonöt más tünetem.

2014. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, és orrcseppet sem használok.Az orvosok szerint pszichés eredetű de én ezt nem akarom elhinni.
2014. okt. 22. 10:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Már én sem megyek dokihoz. voltam tüdőtükrözésen, hasi uh,gyomortükrözésen, vérvételeken, gégészetén......

Csak próbálkoznak, de semmi eredmény. ha nxugodtabb vagyok szünnek a tünetek, ha bánt valami akkor rosszabb.Belefáradtam csak félek nehogy mégis a sok negatív eredmény mellett mégis legyen valami baj

2014. okt. 22. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja kezdődött. Gombóc érzés, ki nem fújható, köphető folyamatos váladék a torkomban. Antibiotikumra semmi. Gégészeten kábé körbe röhögtek és strepfent írtak...szopogassam...Persze mert az antibiotikum nem segített,m biztos egy vény nélküli szarság oldja meg...Nem tudom hova menjek már. Össze van szorulva a torkom, kinövések vannak benne, ami hozzáér a mandulámhoz és azt mondják semmi bajom...Ennyit az sztk-ról, mehetek fizetős rendelésre. A háziorvos azt mondta felejtsem, el, hozzá vissza se menjek, menjek a gégészetre, az meg kiszúrta a szemem a szopogató tablettákkal, holott 2 hónapja nem szűnik. Csomó gyomorrákos, gyomorfekélyes, gégerákos volt a családba és legyek nyugodt, hogy semmi bajom...
2014. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. voltam. Én hosszú idő után épp tegnap jutottam el a háziorvosomhoz, akkor is csak azért, mert elfogyott a betalocom. Gondoltam, ha már ott vagyok, megemlítem neki az örökös köhögésemet, meg a krákogásomat. Nem kellett sokat magyarázkodnom, mert hallotta maga is.

Annyit mondott határozottan, hogy ez nem megfázás.

Nem fogjátok elhinni mit mondott: Gyomor probléma, savtúltengés:

amit felköhögök és krákogok, az mind a gyomorból jön és az okozza. Ez kezdi ki a nyelőcsövet és a gégét is, mondta, hogy teljesen megfázáshoz hasonló tünetei vannak, a nyelőcsőben és a gégében is ettől lehetnek bevérzések, látható hajszálerek. Azt érzed, mintha a tüdődből jönne a cucc, pedig az nem az. Hosszú távon értelemszerűen torokfájást is okozhat a sok krákogás és köhögés. Felírt egy gyógyszert a gyomorsavra, eddig tegnap este, és ma reggel vettem be belőle, de esküszöm ma már nem köhögtem annyit. Ígérem, megírom ,hogy tényleg használt-e és igaza volt -e az orvosomnak.

Annyit még hozzá tennék, hogy nagyon figyelmes az orvosom, eddig még sosem csalódtam benne. Remélem igaza lesz. Azt mondta, ha igaza van, akkor ennek az ünnepekre el kell múlnia, és addigra nyugodtan ehetek, ihatok bármit.

2014. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!