Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig szédülök és fáj a...

Mindig szédülök és fáj a fejem a homlokom illetve halántékom tájékán, nem ez a nagy nyilaló érzés, inkább ilyen tompa nyomásokat szoktam érezni. ez lehet agydaganat is?

Figyelt kérdés
És mostanság sokat zsibbad a hátam egy része.és mikor este lefekszem szinte rögtön kibukok.... szinte mindig fáradt vagyok..
2014. nov. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elkellene menend, de szerintem ez valami izom feszülés miatt lehet. Nem kaptál fogszabályzót? Látsz rendesen? Nem kell szemüveg? Nyakad, vállaid szoktad tornáztatni?
2014. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyakcsigolya, ill gerinc problémára tippelek, nem szokott fájni a nyakad, nincs gerincferdülésed?

Háziorvoshoz nem ártana elmenni, szédülés és fejfájás okát ki kell vizsgálni.

2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hátgerincferdülésem van, sokat a fáj a hátam, szinte mindennapos. Lehet emiatt ?
2014. nov. 2. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs fogszabályzóm, de van pár rossz fogam is, félek fogorvoshoz menni :/ amugy a látásom is elég fura lett..
2014. nov. 2. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dokihoz. Ha a rossz látás miatt erőlteted a szemed, az fejfájáshoz vezet. Merev nyak is okoz fejfájást. Gyógytornára jársz? Lehet egy kis átmozgatás, masszázs is jót tenne. A fogorvot meg intézd el, mert ha túl sokáig halogatod, húzás lesz a vége és hidd el nekem nem jó, ha már ilyen fiatalon megszabadulsz néhány fogtól. Ha van rá keret, menj maszekhoz, ott általában kedvesebbek az orvosok és ha kapsz injekciót, akkor nem is fogod érezni a beavatkozást.
2014. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a fejem nem is fáj annyira, de a szédülés az mindennap van.. sose mullik.... és a szemem is rossz :v a szemész azt mondta,h semmi baja... és a hátam is sokat egy részen napi szinten többször. az anyajegy körül :o ez baj ??

és arcom is szokott olyan furán zsibbadni, meg néha a nyelvem, de a fejem már hálaistennek nem fáj nagyon :)

és mindig álmos vagyok... Ez komoly ? :/

2014. nov. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!