Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fajhat a homlokom a szemem es...

Fajhat a homlokom a szemem es a halantekom ha van rossz fogam. Ami genyes?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony fájhat, mert a gennyedés során keletkező méreganyagok bekerülnek a keringésbe és hatnak az érfalakra, értágulatot idéznek elő, ami csontos üregekben feszítő fájdalomérzést okoz.
2014. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen köszönöm a választ ,en meg már roszra gondoltam mert sokszor erzem h az orom bedugul es eleg csuny valadek jön belöle .voltam dokinal es azt monta hogy nincs homlokureg gyuladasom ,akkor nem ertem de azert köszi
2014. nov. 2. 18:47
 3/5 anonim válasza:
Rosszra is gondolhatsz mert a rossz gennyes fog miatt agytályog is kialakulhat az miatt amit az első hozzászóló is írt.
2014. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ertem es anak mik a tunetei

?

2014. nov. 2. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
homlok szem és halánték fájás arcüreg gyulladás is lehet ha érzed h megvagy fázva sokat szipogsz akkor erre is gondolj.
2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!