Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Házi praktikák fül "kidugításra"?

Házi praktikák fül "kidugításra"?

Figyelt kérdés
Sajnos meg vagyok fázva, és be van dugulva a fülem is. Tegnap sikerült kidugítanom, méghozzá kiügyeskedtem a fülzsírt belőle, ami miatt nem hallottam szinte semmit. Ma ez sajnos nem jött össze, és nem akarom így kínozni a fülem, nehogy valami bajt csináljak. Tudtok vmi cuccot, ami meglazíztja, vagy vmit, amivel kijön? Audispray már volt. Elnézést a gusztustalan fülzsíros részért, de gondoltam érdemes megemlítenem.

2014. nov. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
WC pumpa
2014. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mandula olaj (azt hasznàljàk az orvosok is fülmosàsra) lehet a patikàban is venni vèny nèlkül . Vagy a hàzôrzô viràg nedve.
2014. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem középfültő-gyulladásnál volt ilyen, akkor orrsprayt kellett használnom, és mikor az arcüregem kitisztult, a hallásom is visszatért egy orrfújáskor. Amúgy felmelegített sót tettem régi kispárna huzatba vagy konyharuhába, arra feküdtem úgy, h a fülem rajta volt, nagyon jól esett neki :)
2014. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál, valszeg az van..:/ viszont nekem fülcseppet írt fel. A meleg sós történetről én is hallottam, ma este kipróbálom, köszönöm! :)
2014. nov. 3. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást :)
2014. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!