Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hónapja folyamatosan...

Már 2 hónapja folyamatosan fáj a gyomrom, ha eszek elmúlik de 1 óra múlva megint fáj. Sok nyál termelődik a számban, és állandóan hányingerem van, öklendezem de nem jön ki semmi csak nyál, valószínű gyomorfekélyem van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Utána néztem és minden tünet gyomorfekélyre utal, el is mentem orvoshoz adott savlekötőt szedtem de ugyanúgy fájt a gyomrom, visszamentem el akar küldeni gyomortükrözésre de én azt egyszerűen nem vagyok képes végigcsinálni tudom magamról! mondtam adjon gyomorfekélyre gyógyszert de hiába, addig nem ad amíg nem megyek el tükrözésre pedig miden jel arra utal. Már odáig fajult, hogy a hátamba nyilal de úgy, hogy majdnem mentőt hívtam. Már nem bírom elviselni ezt a fájdalmat, 2 hónapja szenvedek és az orvos se segít csak a tükrözést hajtogatja, pedig biztos van valami más ami kimutatja. Mit tegyek ha a gyomortükrözést nem bírom ki és légyszíves ne ez legyen a válasz, hogy el kell menni tükrözésre mert tudom, hogy van más lehetőség is!!!
2014. nov. 4. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el tükrözésre.... Nem tudom, hogy miért rosszabb mint, hogy annyira szenvedsz, hogy mentőt kell hívnod..
2014. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel orvoshoz kell menni, itt nem kaphatsz segítséget.

A gyomortükrözés egyébként nem fájdalmas vizsgálat.

Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy epe-problémád van, a hányiger - öklendezés - de nem tud hányni jelenség epe-bajoknál is ismert tünet, de kivizsgálás nélkül nem leszel okosabb.

2014. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vaseline válasza:

Hasi ultrahangvizsgálat?

Nincs véletlenül epeköved?

2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!