Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Neurofibromatózisban szenvedek...

Neurofibromatózisban szenvedek. Nagyon rossz, segitség?

Figyelt kérdés
olyan rossz hogy mindenhol ilyen barna foltok vannak rajtam.....strandra se megyek semmi félek emberek közé menni....szerintetek valamikor lehetséges gyógymód?

2014. nov. 5. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két évet dolgoztam gyerekonkológián. Az egyik 10 éves kislány lebénult majd megvakult ettől a betegségtől és most próbálja valahogy így is túlélni. A fél életét odaadná ha csak foltjai lennének.

Sajnos még nem áll ott az orvostudomány, hogy a közeljövőben legyen rá gyógymód. Sajnálom. :(

2014. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ÉN IS születésem óta ebben szenvedek és mégis megyek strandra nem érdekel a folt és ohgy néha megnéznek.az a legkevesebb hogy folok vannak a rosszab ha daganat miatt műteni kell nekem koponyán belül van 6-7 darab az egyikkel már meg mütőttek.gyógymód nincs . egyél sok gyümölcsöt amiben antioxidánsok vannak.
2015. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem is ez a betegségem van vagy nevezzük inkább problémának mert a betegség szót sem szeretem használni mert nem szeretném ha betegségtudatom lenne, mert akkor aztán tényleg a legrosszabb dolgok is megtörténhetnek.

A kávé foltokat el lehet szinte teljesen tüntetni lézerrel, de érdekes módon nem mindegyik folt reágál egyformán rá valamelyiknek sokkal több kezelés szükséges valamelyik egytől elhalványul szinte észrevehetetlen lesz.

Engem is zavarnak a foltok is és az apró kis csomk amik a bőr alatt jönnek ki.

Most benne vagyok teljes hittel és erővel a gyógyulásomban egyrészről a lelki oldalát a gyökerét akarom megtalálni és rendbe tenni. Hiszem, hogy lehetetlen nem létezik.:) Másrészről ami jelenleg zavar foltok és csomók azoktól megszabadulni a modern orvostudomány segítségével.

Szóval ha csak foltok vannak rajtad fel a fejjel!!!

És menj el egy lézerklinikára ott tudnak neked segíteni és leszedik rólad azt ami zavar vagy akár az összeset is simán. Kitartást és gyógyulást kívánok!!!!

2016. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!