Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már az ödödik napja lázas...

Már az ödödik napja lázas vagyok, semmi más tünet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 5 napja lázas vagyok, ezen kívül csak a fejem fáj, de az nagyon. Voltam orvosnál azt mondta infulenza 3-4 nap, még gyógyszert sem írt fel. Aggódok, hogy valami komolyabb bajom van, mivel harcol valami ellen a szervezetem de, nem produkálom az infulenza tüneteit. Attol tartok, hogy agyhártyagyulladás, szerintetek?

2014. nov. 9. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosnak igaza lehet, de láz és fájdalomcsillapítót azért kell szedni. Vírusra valóban nincs gyógyszer. Nekem több mint egy hétig tartott. Agyhártyagyulladásnak vannak komolyabb tünetei. Gyógyulást.
2014. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szervezetnek ki kell az ellenszert termelni sok féle betegség ellen. Ezt hívják immun rendszernek. Ha állandóan gyógyszert kapkodsz be , ez nem fog kialakulni. Aztán már lehet állandóan gyógyszert szedni. Sokan rászoknak, és ez a gyógyszer függőség. Persze nem veszik észre , meg nem is ismerik el. A leg nagyobb mértékben tiltakoznak azért hogy GYÓGYSZER FÜGGŐEK.
2014. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két éve nem voltam már beteg, infulenzás pedig még soha, nem tudtam, hogy arra nem jo az antibiotikum.
2014. nov. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!