Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon ez pánikbetegség?...

Vajon ez pánikbetegség? Szinte egész nap szorongok, izzad a tenyerem fáznak az ujjaim érzem h ideges vagyok és fáradékony vagyok olyan mintha félnék valamitől? Nem igazan van még jövőképem sem!

Figyelt kérdés

Szóval nálam ez kb egy éve kezdődött... akkori párkapcsolati problémák illetve egy kisebb allergiára azt hittem hogy halálos betegség és annyira megvoltam ijedve hogy meghalok hogy csak remegtem aztán kiderül ( lekopogom) makk egészséges vagyok! De viszont egy állandó szorongás kezdődött és attól féltem h bántok valaki vagy esetleg magamat.. nem mertem szinte az ut szélén menni... nem mertem éles tárgyakat pl kést megfogni mert féltem h leszúrok vele valaki vagy magamnak ártok.... nagyon nagyon erős szorongásaim lettek ezzel kapcsolatban... közben interneten rengeteget olvastam mindenről és sokszor attól félek hogy megbolondulok vagy megörülök és mi van ha hülye vagyok és nagyon félek pedig tudom hogy semmi alapja de egyszerűen bennem van a szorongás... közben összejöttem a barátnőmmel akit nagyon megszerettem de egyszerűen nem jött össze a kapcsolatunk szorosabbra, le sem feküdtünk mert olyan erős szorongásaim voltak mert attól féltem h bekattanok és majd bántom és ez még jobban szorongással töltött el amit ő is érez.... Meg pl ha híradóban azt halom h egy csávó jól keresett, de pszihiatriara került mert bekattant akkor én is attól félek hogy én is így járok és olyan szinten elkezdek megijedni h szinte hányingerem lesz....vagy pl ha olvasok személyiségzavarrol akkor attól félek hogy azon lesz... vagy akármilyen durva ilyen dologról hallok akkor bepánikolok hogy én is mi van ha idióta vagyok!?

barátaim nem igazan vannak 1-2 azok is leszarnak barátnőmnek próbáltam ezt elmesélni, de nem sok sikerrel.... szomorú vagyok és magányos.. nem tudom mit tegyek!? 22 f és az egész egy éve tart előtte semmi bajom nem volt életvidám voltam optimista és szerettem mindent.. most meg magam alatt vagyok...



#félelem #szorongás #panikbetegésg
2014. nov. 16. 16:13
 1/3 spectator ***** válasza:
Müszaki ember vagyok, nem orvos. Ismerős ez az érzés, de szerintem nem pánikbetegség. Egy pszichiáter (meg egy kis gyógyszer) símán megbirkózik vele. Szóval: fordulj pszichiáterhez.
2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az állandó szorongás ami kikészít mert amikor barátokkal vagyok fél évente egyszer a régiekkel akkor tényleg olyan laza és jókedvű és vidám vagyok, de utána újból mar félek és szorongok... holnap menni fogok mert úgy voltam vele ha egy év alatt nem múlik el teljesen akkor elmegyek közben volt h egy hétig is mar szinte teljesen jó voltam de akármikor kicsit stresszesebb dolgot csinálok ezek előjönnek....
2014. nov. 16. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos allergia valóban okoz szorongást, pánikbetegséget. Saját tapasztalatból tudom. Napi szinten sportolj valamit és szedj étrend kiegészítőket /B-MAX, magnézium, flavin, lecitin. Menj el a körzeti orvoshoz, ő majd beutal ha szükséges az idegorvoshoz.
2014. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!