Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Vagy ez...

Mi lehet a bajom? Vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Körülbelül már egy éve hogy szúró mellkasi fájdalmaim vannak. Változó a helye, van mikor fentebb vagy lentebb vagy jobb vagy bal oldalt.Orvosnál voltam és azt mondta nem akar elküldeni sehova ilyen fiatalon még (15vagyok). Az elsö alkalommal akkor keletkezett mikor tornánk volt a suliba.Megyek átöltözni óra után picit vicces de szó szerint összeestem, annyira szúrt hogy azt hittem ott helyben szívrohamom lesz vagy valami. Ez elött nem fájt soha de innentől kezdve sokat szokott. Ez a fájdalom kimondottan szúró nagyon kellemetlen és akármikor rám jön.. Nem cigizek se alkohol. Szerintetek mi ez vagy mit csináljak?

Kérlek írjatok :(



2014. nov. 18. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem szív eredetű, inkább mozgásszervi.
2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!