Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszket a fülem belül egy...

Viszket a fülem belül egy ideje. Megvakarom és még jobban viszket. Majd meg őrülök annyira. Minel jobban vakarom annál jobban kell vakarni. Mi a fene lehet ez? A furi, hogy mindkét fülemnel ez van.

Figyelt kérdés
Fül viszketés? ? Mi ez?
2014. nov. 18. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Uszodában vagy közös fürdőkben lehet elkapni. Több hónapig lappang, tehát ha voltál nyáron strandon, uszodában... De jó hír hgoy van rá kenőcs, fül-orr-gégészeten felírják.
2014. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg
2014. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy menj el a bőrgyógyászatra
2014. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De próbáld meg szappannal megmosni alaposan

Hátha elmúlik

2014. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem jarok uszodába. ....ha strandon is vagyok (ami nagyon ritka) sosem merülok a víz alá. Szóval nem ekcéma. Tisztán tartom magam. Normális válaszokat kérnek szépen.

Orvos lesz, csak kíváncsi voltam hatha valaki tudja mi lehet ez.A furcsaság hogy mindkét fülembe tapasztalom ezt !

2014. nov. 19. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, az első válasz nem volt normális?
2014. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod amit írok , akkor láthattad , hogy reagáltam az első válaszra. Az értelmetlenekre nem vagyok kíváncsi.Remelem érthetően leirtam, de csak a kedvedért :)
2014. nov. 19. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Hasonlóak a tüneteim. Sokat jártunk uszodábaa fülem hallójárata bedagadt,viszkedett,nedves volt, hallójárat ekcémát állapítottak meg. Ftorckorttal kezeltem.

Mindez 40 éve történt.Napjainkban kiújult szinte állandósult. Tapasztalatom: nem szabad piszkélni, huzat ne érje,fürdésnél víz ne menjen bele,a fülzsirnak fontos szerepe van.Talán már allergiás is.

2014. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden másnap paraffinolaj fülbe csepegtetése nekem bevált,megszünőben van a külső hallójárat állandó gyulladása./8-as
2014. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!