Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismeri valaki Lovassy Anna:...

Ismeri valaki Lovassy Anna: Crohn-colitis Ég veled! Című könyvét? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
6 éve colitis ulcerosa-ban szenvedek. Találtam egy videót egy könyvről. Lovassy Anna: Crohn-colitis Ég veled! Című könyve. Valaki, aki ismeri a könyvet, vagy tud részletesebb információval szolgálni legyen szíves ossza meg velem, mert amíg nem vagyok biztos a dolgomban, addig nem szeretném megrendelni a könyvet, ugyanis több mint 10 000 ft. Nagyon nyomulós a videó, és úgy érzem valami nincs itt rendben.

2014. nov. 20. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehogy megrendeld! Az egész egy nagy átverés. Az ilyeneket agyonverném péklapáttal. Íme egy cikk a módszerükről:


[link]

2014. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 freund krisztián válasza:
Ez nem könyv,mármint nem olyan könyv amit betehetsz a többi kőzé,hanem a4es lapokból van összetűzve. Én megrendeltem,és egy nagy csalódás! Mást olvastam előzetesen a könyvről,mint amiről szól. Én inkább átverésnek nevezném. Ha teheted,inkább olyan betegekkel beszélgess,akiknek pozitìv élményük van gyógyulással kapcsolatban. Több orvonál jártam,de ők se tudnak segìteni.
2015. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!