Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek sikerült már leküzde...

Valakinek sikerült már leküzdeni lelki eredetú szexuális problémát? És ha igen akkor hogyan? Vannak házi módszerek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a szexuális probléma? Mi a lelki probléma?

A lelki problémát kell megoldani.

Egyik barátomnak is van, neki a lelki része súlyos, pszichológushoz jár, majdnem egy éve, és szépen javul :)

2014. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hogy amikor oda kerülne a sor csütörtököt mond a fegyver, neki szeretnék a legjobban teljesíteni. Nagyon izgulós fajta vagyok.Kialakult az ördögi kör.. És hallottam,hogy pszichológusok ajánlanak vágyfokozót önbizalomszerzésként, amit fokozatosan elhagyva megoldódik a probléma. És nem tudom mihez kezdejk..
2014. nov. 20. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem igen. Irtóztam az óvszertől. Általában ahogy rámkerült az óvszer, elernyedt. Volt olyan kapcsolatom, ami ezért ment tönkre, így eléggé bekerültem az ördögi körbe..

A Barátnőmmel májusban jöttem össze és rettenetesen féltem, hogy amikor oda kerül a sor, akkor mi lesz majd velem. Nagyon féltem, mert nagyon szerelmes voltam és vagyok is belé. Elmentem egy urológus magánrendelésére, hogy írjon fel Sildenafilt. Egy idióta volt, mert nem volt hajlandó, mondván nincs semmi szervi bajom, menjek el szexológushoz. De persze ez első vizsgálati díjba került..... Aztán elmentem egy másikhoz. Ő semmi szó nélkül fel is írta, ki is váltottam. 4 db 5.400 forintba kerül. Bevettem az első alkalommal és olyat szeretkeztünk, hogy olyat még a világ nem látott. Annyira megjött az önbizalmam utána, hogy nem is volt szükség a tablettára a következő alkalommal. Mára már elhagytuk a gumit és semmi sem lehetne tökéletesebb, órákon keresztül képesek vagyunk szerelmeskedni többször is elviszem a csúcsra.

2014. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!