Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a közvetlen környezetében volt végstádiumos áttétes hasnyálmirigyrákos beteg?

Figyelt kérdés
A nagymamámnak 4-én CT-n derült ki, hogy hasnyálmirigy farok rákja van, szinte mindenhol áttéttel. Rengeteget fogyott. Eddig ellátta magát. Az utóbbi egy hétben rohamosan romlik az állapota. Most már felállni is csak segítséggel tud. Két napja nagyon sokat alszik. Hónapok óta megy hasa, alig eszik valamit, de az is átszalad egyből rajta. Nem kapott semmilyen kezelést már. Mennyi ideje lehet még?
2014. nov. 22. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Par nap.
2014. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Volt ilyen ismerősöd?
2014. nov. 23. 00:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy (két) hét
2014. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
71 éves
2014. nov. 24. 07:45
 6/9 anonim ***** válasza:
mi történt? hasonló helyzetben vagyunk
2016. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, most làttam csak a kérdést. Nagymamám a következő hónap elején elment. Ahogy megtudtuk, hogy mi baja, onnantól napra pontosan 1 hónapot élt még. Borzalmas volt.

Veletek mi történt?

2016. febr. 21. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Áttétes gyomorrák megállapítása után 4 kemo, műteni nem lehetett, a felfedezéstől számított 5 hónapon belül elvesztettük. Hasonló állapot után kb még 2 hétig élt.
2016. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Részvétem!
2016. márc. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!