Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, de már csak hasgörcs?

Hasmenés, de már csak hasgörcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 napja kezdődött a hasmenésem kedden éjjel 40 fokos lázam lett másnap elmentem dokihoz irt gyógyszert és aznap amikor elkezdtem szedni még futkoztam jó párszor wc-re, meg még volt egy kis lázam is meg hány ingerem. Ez ugye szerdai nap volt és estére úgy el kezdett szúrni és görcsölni a hasam hogy nem tudtam egész éjjel aludni. olyan volt mintha mennem kéne wc-re de mentem és nem jött semmi. és megfogtam a hasam a bal oldalon nagyon lüktetett egy részen és ahogy megnyomtam nagyon fájt is, azóta is most is fáj még. diétázom kekszet sajtos tallért, főtt krumplit ropit eszem. iszok teát és sok vizet is... ma csütörtök van és reggel 6 kor mentem el wc-re azóta is csak fáj a hasam de nem jön semmi... ez baj? normális ez?

2014. nov. 27. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!