Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elegem van a k*baszott depress...

Elegem van a k*baszott depresszióból. Már nagyon sok dolgot megpróbáltam tenni ellene, de nem jött össze. Napról napra csak rosszabb. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már 1 éve van ez az egész, és tök unom már. A Psychológus meg nem megoldás, elvileg.

#stressz #depresszió #fájdalom #szorongás #idegesség #hirtelen harag #nincs életkedv #állandó lehangoltság
2014. nov. 29. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem megoldás a pszichológus. Csak nem egyik napról a másikra, hanem akár 1,5-2 év alatt tud kihozni belőle. Ne akarj azonnal meggyógyulni, akkor hamar fel szokták adni.
2014. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az evangéliumot kellene olvasnod. Nekem is az segített.
2014. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. Megpróbálom az evangéliumos dolgot, hátha lesz változás.
2014. nov. 29. 16:09
 4/14 anonim válasza:

Akarat erő kell mindenhez! Legalább is én így vettem észre!!

Sz@rd le azt ami neked nem jó és csak az legyen előtted ami érdekel. De írj még hog, hogy pontosan mi a baj.

Akkor jobban tudunk segíteni.. :)

2014. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Addig is melegen ajánlom Andrew Wommack tanításait :) Mindent bele !
2014. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó lenne ha ez beválna. A további bajom az, hogy 1 évvel ezelőtt tökre szívesen kimentem a barátaimmal mindenfelé, sétáltunk, beszélgettünk, most meg ahhoz sincsen hangulatom. Sőt, csomó embert lerázok ez az egész miatt. Egyszerűen egész nap csak töröm a fejemet, és próbálom megoldani a helyzetet, de sehogy nem jött eddig össze. + Tudod az egész hogy nincs életkedvem, meg marhára pesszimista lettem, és hamar elfáradok csak úgy. Alvászavarok is vannak. Meg mint mondtam ugye az állandó lehangoltság. + viccen kívül már ez miatt az egész miatt vannak fejfájásaim. Nagyon boldog lennék ha kijönnék belőle. És köszönöm hogy adjátok a tippeket, sokat számít. (+ mindent szarnak látok. Amolyan szürkén "képletesen")
2014. nov. 29. 16:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek súlyos?
2014. nov. 29. 16:30
 8/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem súlyos. Ez abból is látszik, hogy írtál ide és szeretnél kigyógyulni belőle. Ez nagyon jó.
2014. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, akkor ez egy jó jel.
2014. nov. 29. 16:33
 10/14 anonim válasza:

Hát nem a legjobb állapot. De nem súlyos!

Ebből az egészből a megfelelő emberek tudnak ki húzni és persze neked is nagyon akarni kell mert ha el hatalmasodik rajtad ez az alap érzés akkor nem haladsz sehova! A szüleiddel beszéltél már erről?

De ha szeretnél bővebben beszélni erről írj privit. Tudod voltam hasonló helyzetben!

2014. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!