Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy probléma? (többi...

Pajzsmirigy probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Orvosom elküldött vizsgálatra és nagyon félek mert addig tudom hogy mi az a pajzsmirigy, kb mire jó, de nem tudom a következményeit annak hogyha gondok vannak vele és borzasztóan parázok


valaki kérlek segítsen!!!!



2014. dec. 4. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és azt írta a beutalóra hogy sürgős
2014. dec. 4. 11:51
 2/5 anonim ***** válasza:
gyógyszerrel lehet kezelni a pajzsmirigybetegségek jelentős részét, aggodalomra semmi ok! :) kivizsgálják és majd kiderül :)
2014. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezer hála


Esetleg megtudja mondani valaki hogyha laborba kell v.mintát leadni akkor meg is vizsgálnak vagx odaadom pár papir kitöltés és ennyi

2014. dec. 4. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

#előző

persze, hogy megvizsgálják! az orvos felírja a szükséges vizsgálatokat, leadja ön ott a vérvételen ahogy helyben van a rendje, bemegy, leül, leveszik a vért és 1-2 napon belül eredmény is lesz, nem kell ettől tartani :)

2014. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj időbe, mert én későn mentem es óriási a baj.
2021. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!