Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyulladt atheroma mivel...

Gyulladt atheroma mivel kezelhető műtét előtt? Otthoni módszerek.

Figyelt kérdés

Az atheroma-t műtéttel távolítják el, de csak nyugalmi állapotban. Ha gyulladt, előbb a gyulladást kell levinni utána műteni.

Mivel lehet levinni a gyulladást? Jégzselé pl? Fekete nadálytő krém?


2014. dec. 6. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Antibiotikummal, nekem legalábbis azt írt az orvos.

Csak úgy magadtól ne kenj semmit a gyulladásra, mert könnyen lehet, hogy csak rosszabb lesz tőle.

2014. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

érdekesség: jött időközben egy válasz orvostól.

azt írta mindegy mivel kezelem a gyulladást mert a műtét szempontjából mindegy a gyulladás

állítólag 5 perc a műtét, megműtik ha gyulladt ha nem.

2014. dec. 6. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt a részét nem tudom, nekem a műtét előtt volt pár hét és előtte kezelték a gyulladást - bár lehet azért, mert elég szerencsétlen helyen volt.

A műtét viszont tényleg pár perc és semmi különös, kapsz érzéstelenítőt és ez lesz a legfájdalmasabb része, meg utána a varratszedés - ha lesz. Szóval ne izgulj, tényleg nem nagy ügy. :) Jobbulást!

2014. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Celtix ***** válasza:

Jo esetben :) Nem riogatni akarok, de nekem most vagtak fel es az erzestelenito semmit nem hasznalt. (nem az elso eset, maskor is elofordult mar - de az is, hogy tenyleg az erzestelenito beadasa volt a legfajdalmasabb :)


Jeg nem vitte le, szombat-vasarnap jegeltem. Ez van, tul kell esni rajta. Egy elmeny - nem kellemes, de elmeny.

2015. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!