Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájásos agydaganat lehetséges?

Sisi24 kérdése:

Fejfájásos agydaganat lehetséges?

Figyelt kérdés
Régóta fáj jobb oldalt a fejem.December 18-án megyek neurulógiára de gondoltam itt azért rákérdezek még hátha valaki tudja mi lehet ez.Mostanában hányingerem is van. Más tünet nincs.
2014. dec. 11. 11:58
1 2
 1/11 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Igen...Lehetséges...Sőt...A legtöbb esetben pont ezen tünetekböl szokták észrevenni a dolgot...(No meg persze a látási zavarokbol, illetve az örökös hányingertöl...)
2014. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is fájt jobb oldalt. Ott tartotta a mobilt, persze folyton használta, akár órákat naponta. A vizsgálaton nem találtak nála problémát, idővel elmúlt neki.
2014. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
látási zavarok nincsenek. és hányiger sem folytonos.
2014. dec. 11. 12:07
 4/11 A kérdező kommentje:
A telefont én is gyakran használom,remélem csak ennyi baj lesz nem több :/
2014. dec. 11. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
A fejfájás annyira alaptünet, hogy kb. még 2000 betegséget tudhatnál magadénak, némi tájékozódás után. Eléggé jártas vagyok a témában, naponta 3 fiatalt vizsgálok MR-ben, akiknek semmi bajuk az égvilágon, csak "jobb félni, mint megijedni". Egyrészt megértem őket, másrészt bosszantó, mert 2 hónap a várakozási idő egy vizsgálatra, és van akinek tényleg fontos lenne. Na mindegy, most már menj el, vizsgáltasd ki magad, aztán hidd el, hogy kb. 95%, hogy semmi bajod sincs. :)
2014. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
Ha a fejfájás csak magában van, látászavar és gyakori hányinger nélkül, akkor valszeg nem agydaganatrol lehet szó...
2014. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, sokat használod a mobilt. Az ismerősömnek és nekem is elmúlt a fejfájás magától mikor befejeztük a sok telefonálást. Mivel engem is fel szokott hívni és volt úgy hogy legalább egy órát beszélt. Utána nekem is fájt a fejem, de hamar elmúlt és ha valaki mobilhíváskor az Ősrobbanástól akarná kezdeni évszázadokig tartó mondókáját, akkor lerövidítem neki vagy akár megszakítom a hívását.
2014. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 hónapig fájt a bal oldalon a fejem, és sokszor volt hányingerem is.


Elküldtek neurológiára, ahol írtak nyugtatót, mivel az égvilágon semmi mást nem találtak. Nem szedtem, mivel feleslegesnek tartottam, plusz nem akartam függő lenni sem.

Elmúlt egyébként teljesen.

2014. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem 2 éve fáj de amikor voltam vizsgálaton nem küldtek el mivel terhes voltam. Azért is idegesít mert itt a kislányom és tutira meg akarok bizonyosodni hogy van e ott valami vagy nincs...
2014. dec. 11. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

2 év? Na tuti nem daganat mert már nem írkàlnàl. Főleg h más tünet nincs csak a hányinger.

Nyugi :)

2014. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!