Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen matracot érdemes venni...

Milyen matracot érdemes venni állandó éjszakai hátfájás esetén?

Figyelt kérdés

4 éve szenvedek ettől, már voltam az ortopédián, az orvos rámnézett, és közölte, hogy semmi komoly, járjak gyógytornára. Azért egy fizikoterápiát kikönyörögtem. Kb. addig volt jó, amíg tartott a kezelés. 2 gyógytornásznál is voltam, kaptam egyéni gyakorlatsort, most már kb. 3 hónapja minden nap legalább egy órát csinálom. Ülök egész nap, de most már fitball labdán, az egész iroda hülyének is néz.

A csontkovácsnál is visszatérő vendég vagyok, de tudom, hogy oda sem mehetek hetente, az sem tesz túl jót. Ennek ellenére nem nagyon javul, most már csak az az ötletem maradt, hogy veszek egy ergonómiai matracot. Kinéztem egyet, de 180.000 ft (franciaágyunk van), Dormeo. Kicsit hajmeresztőnek találom, tud esetleg valaki jó matracot ajánlani olcsóbban? Boltot is írjatok, ha lehet.


2014. dec. 13. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne rugós matrac legyen. Inkább kemény legyen, ne túl puha. Mi a jysk-ben vettük memóriahabos matracot.Nekem elég súlyos gerincferdülésem van. Nagyon muszáj volt már lecserélnünk az előzőt sokat fájt a hátam. Nagy reményeket fűztem az újhoz, nagy gonddal válogattuk melyik a jobb, és ennek ellenére vannak olyan napok amikor hátfájással ébredek.

Úgy

2014. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi volt az ára?
2014. dec. 14. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
akciósan volt 90.000
2014. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
180X200-as a franciaágyunk
2014. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is akkora kéne, akkor szétnézek a JYSK-ben. Sajnos valószínűleg nem ez az egyedüli megoldás, a gyógytornát kell csinálni folyamatosan.
2014. dec. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!