Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélgyulladás, aranyér,...

Végbélgyulladás, aranyér, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kezdődött, hogy érezni kezdtem egy kis kitüremkedő csomót, de csak székelésnél éreztem hogy valami zavar. Ekkor még csak azegyik oldalon volt ez a dolog. Voltam orvosnál,2-nél is, az egyik nem látott semmit, a másik azt mondta gyulladás, antibiotikummal helyre hozza. Szedtem ezt is 2 kúrát, + még 3 hónapig egy másik gyógyszert rá- sikertelenül. Azóta egyre rosszabb lett, egyre nagyobb lett a kidudorodó rész, és már nem csak 1 dudor van hanem több kisebb is, valamint azóta már meg is néztem, piros és gyulladt a végbél valamint vérzik is néha ürítéskor (élénk piros vér).

Úgy érzem már egyre jobban akadályoz, mert egyre kellemetlenebb az érzés. Nyugalmio állapotban kívülről nem látszik semmi. ( Ezért gondoltam belső aranyérre)

Valakinek volt ilyesmivel dolga? Mi lehet ez? nagyon zavar, főleg hogy nem tudom mit kezdjek vele és hány orvoshoz menjek még. Nem szívesen visel el minden héten ilyen vizsgálatot az ember.

20/l



2014. dec. 25. 23:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és annyi hogy időnként viszket is eléggé...
2014. dec. 25. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet Crohn betegseg is, irtam privatot
2014. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Begyulladt aranyér is piros és viszket, menj el a sebészetre, ott kapsz beutalót ha kell, proktológushoz.
2014. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. dec. 29. 20:17
 5/6 anonim válasza:
off Ne haragudj, de szinte ugyanilyen tünetektől szenvedek... mi segített neked? Köszi!!
2015. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi segített nektek?
2023. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!