Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a tarkómnál egy...

Nagyon fáj a tarkómnál egy pukli. Mi lehet az, mit tegyek vele? (SÜRGŐS pls.! )

Figyelt kérdés

tegnap reggel észrevettem, hogy bal oldalt, a tarkómon van egy nagy pukli. azt mondták, hogy valami zsírcsomó, és nyomásra érzékeny volt. ma délutánra sajnos rosszabb lett, már körülötte kb 2 centivel is fáj, ha háton alszom, vagy a jobb oldalamon. mintha mérges pattanás jönne, de szerintem nem az, mert megnézettem itthon, és nem volt piros. a fejem is fáj, de azt lehet, hogy az időváltozás okozza.

lehet, hogy valami nyirokcsomó gyulladás, és műteni kell, de azt meg nem akarom, utálom a műtéteket.

valaki adjon valami tanácsot, hogy mi is lehet az, mert nagyon félek, hogy nagyobb baj lesz. :(

olyan, mintha lenne benne egy hatalmas csomó, és fáj. lehet, hogy rosszul alszom, rossz a párna magassága, nem tudom, de nem akarok kórházba kerülni ez miatt.


2014. dec. 27. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!