Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A párom amikor kifújja az...

Oppiszerelme kérdése:

A párom amikor kifújja az orrát vérzik! És ez kb minden alkalommal! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Orvoshoz mindenképpen el fog majd menni csak mivel kint vagyunk külföldön és nem tudjuk eléggé a nyelvet így nem akarunk itt elmenni! Nem értenénk semmit az orvosi beszédből!

2014. dec. 30. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy ér a ludas az orrában azt ki szokták égetni, de sokszor vérzik az orrunk akkor is ha náthásak vagyunk, vagy télen a fűtött szobában, amikor nagyon kiszárad a levegő.
2014. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még anyit, hogy majd ha hazajöttök, akkor menjen el orr-fül-gégészhez és ha ott minden rendben, akkor a háziorvoshoz, nem ártana egy vérkép.

Eszembe jutott még, hogy magas vérnyomástól is lehet, azt ott is meg tudjátok mérni, hogy rendben van-e.

2014. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vérnyomásával nincs probléma? Jó ha vérzik, ha magas a vérnyomás, mert nem kap agyvérzést. Lehet, hogy csak ritkán magas, ezt a nap folyamán sokszor kéne mérni.
2014. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jobbulást
2014. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen a vérnyomása? Volt már korábban probléma? Menniy az a vér ( pár csepp a papíron, alvadt vér a papírzsepin, vagy ömlik belőle) ?

Máskor is szokott vagy csak orrfújásnál?

2014. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak orrfújásnál és nem alvadt meg nem is az a túl sok de néha több is van! Sajnos azt nem tudom, hogy a vérnyomása milyen szokott lenni! Eddig nem néztük! De ez már kb 2 hónapja megy így! Kezdek megijedni!
2014. dec. 30. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyetek egy vérnyomásmérőt és mérjétek naponta kétszer, reggel és este, ha többször is magas, akkor gyógyszer kell rá. Nekem is vérzett amikor magas volt, de nekem a tarkóm is fájt.
2014. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neki is szokott a tarkója fájni de az ritkán! De viszont akkor elég durván fáj neki!
2014. dec. 30. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy mentholos orrkenőcs. Vény nélkül kapható. Nekem gyakori orrvérzés miatt ( széraz orrnyálkahártya)javasolta a doki. Nagyon bevált, recept nélkül kapható. Európában ezen a néven ismerik.

2014. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!