Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladással ha kimegye...

Mandulagyulladással ha kimegyek sétálni kicsit akkor a hideg rosszat tehet?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött 38 fokos láz és mandulagyulladás egész nap feküdtem alig életem doki adott antibiotikumot tegnap óta szedem. De mára nincs lázam és kicsit több erő is van bennem. Mivel ma szilveszter lenne bulizni terveztem menni de inkább kihagyom. Viszont nem szeretek sokat bent ülni és sétálni is szeretnék kint a jó levegőn.

Este mennék ki akkor hűvösebb is van de nem sok időre maximum 1 órára. Rosszabbul lehetek tőle?



2014. dec. 31. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem egy órát ne sétálgass, szokták mondani, hogy a betegségeket ki kell feküdni, csalóka lehet az, hogy nem érzed magad lázasnak. Egy fél óra bőven elég lenne a jó levegőből, inkább feküdj, pihenj, és szellőztess sokat. Azt tanácsolnám egyébként, hogy most menj sétálni, amíg jól érzed magad, süt a nap és kicsit melegebb van, mert egyrészt estére tényleg nagyon lehűl a levegő, másrészt lehet, hogy újra felmegy a lázad, sajnos ez sokszor van így. Lázasan pedig aztán tényleg feküdni kell.
2014. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap még magas lázad volt, nem szabad pár napig kimenni, lakásban, egyforma hőmérsékleten legyél, nehogy szövődményt kapj. Nagyon hideg van kint, nem tenne jót, ha beszívnád ezt a hideg levegőt.
2014. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
a kúra alatt tilos! én visszaestem!
febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!