Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladásom van? Mik a...

Mandulagyulladásom van? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés

Kezdetben lázam volt (de legtöbbször hőemelkedésem) erre algopyrint szedtem. Majd 1-2 nap múlva elkezdtem (szárazon) köhögni. Újjabb 1-2 nap múlva már nem volt lázam, de a köhögés súlyosbodott. Most (1-2 nap múlva) nincs semmi bajom nem fáj semmim csak köhögök, a hömérsékletem 36.8 C° . De az orvos felírt antibiotikumot(Mert mandulagyulladásom van)

Kezdjem el szedni? (Esetleg nem lehet valahogy anélkül meggyógyulni?)



2015. jan. 7. 09:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem az interneten kellene erről tájékozódnod. Ha az orvos azt mondta szedd, akkor szedd. Hacsak nincs neked is orvosi diplomád és jobban tudod. A neten meg név nélkül összehordanak az emberek egy csomó baromságot, hogy mit csinálj, meg mit ne. Aztán meg lehet csak rosszabb lesz. Az orvos is tévedhet, de én még mindig inkább neki hinnék, mint egy noname akárkinek a neten.
2015. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Piros mandula,nyeléskor fáj a torkod,láz,lázmiatt jöhet szédülés fejfájás.Meny orvoshoz.
2015. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!