Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrsövényferdülés, horkolás,...

Orrsövényferdülés, horkolás, fáradtság, garati folyadékcsorgás, állandó köhögés között lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Tini koromban diagnosztizáltak nálam először orrsövényferdülést, akkoriban lényegesen meg is változott a hangom. Azt mondták, hogy a későbbiekben lehet műteni, de aztán az évek múlásával én el is feledkeztem róla, letudtam magamban annyival, hogy maximum nem kapok levegőt a bal orrfelemen, és kész...aztán persze nem lett jobb, rengeteget voltam beteg, nagyon sokszor fáj a fejem, és pár éve állítólag rendszeresen és erősen horkolok is. Éjszaka általában nyugtalanul alszom, fel-felébredek, napközben pedig folyton fáradtnak, idegesnek érzem magam. Tavaly nyár óta folyamatosa köhögtem, a többedik antibiotikum kúra után saját magamtól mentem el orr-fül-gégészetre, mert meguntam a helyzetet. Ott azt mondták, hogy allergia okozhatja, plusz az elég nagymértékbe elferdült orrsövényem. Azóta Cetirizint szedek napi 2 tablettát, a köhögésem csillapult, a többi tünet viszont nem. Ja, emellett még pár éve tapasztalok gyakori sav-visszaáramlást is, főleg este-éjjel. Mit tegyek?

2015. jan. 8. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
csináltál valamit vgül? Orrsövényferdülés-műtéten nem gondolkodtál?
2016. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!