Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás kezelésére...

Magas vérnyomás kezelésére milyen összetételű gyógyteát javasoltok?

Figyelt kérdés

Érdekelne az összetevők fajtálya és mennyisége.

Esetleg kombinálva stresszoldó teával.



2015. jan. 9. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás egy lassú, de biztos gyilkos. Én nem kísérleteznék ilyenekkel, inkább minél hamarabb elmennék kivizsgálásra, és az orvos ír fel neked vérnyomáscsökkentőt (pl Bisoprolol). Ha nem olyan magas a vérnyomás, akkor nagy esély van rá, hogy a dózis lassan csökkenthető, végül pedig teljesen megszüntethető, de ehhez egészséges, mozgásban gazdag életmódot kell folytatni.
2015. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,de aktív ,egészséges életet éltem mindig is mégis magas a vérnyomásom és évek óta gyógyszert szedek.Azért kérdeztem a tea dolgot,mert ezzel ki akarom váltani ,hosszabb távon a gyógyszert,vagy legalább csökkenteni az adagot.

52/F

2015. jan. 10. 09:00
 3/7 anonim válasza:
Gyuri bácsi gyógyteája "a vérnyomás barátja" nevű teát ajánlom. Megbízható teái vannak, elvileg ez is beválik elég szépen (ezt a fajta teát én nem próbáltam, de ismerősöm gyógyszer helyett akart valami alternatív megoldást és teljesen normális a vérnyomása ha issza)
2015. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az általad javasoltat ismerem,csak kicsit drágállom és a csomagszállítás sem ingyenes.Úgy gondolom,hogy a lakóhelyemen lévő gyógynövény beszerzési lehetőségek jók ,biztonságosak ,nagyon sok félét lehet kapni és ,ha tudnám a pontos összetételt és adagolást ,magam is össze tudnám keverni az összetevőkből.
2015. jan. 19. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A hibiszkusztea, a zöld tea, és a fagyöngy tea vérnyomáscsökkentő hatású.
2015. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Ági ***** válasza:

Én is a fagyöngy teát javaslom. Ez gyógynövényboltban kapható. Ugyanúgy áztatással kell elkészíteni, mint a csipkebogyóteát.

Ha súlyfelesleged van, akkor fogyj le és sportolj!

2015. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.Ági ***** válasza:
Meg kell jegyeznem, hogy a magas vérnyomás egy mutató, egy tünet,ami jelzi, hogy valami nincs rendben. Sajnos az orvosok jelentős hányada csupán a tünet elnyomásával /csak a magas vérnyomás csökkentésével/ foglalkozik, nemtörődve avval ami kiváltja.
2015. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!