Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 honapja van a nyakam ket...

4 honapja van a nyakam ket oldalan a pulzusnal kb.1-2 centis csomo. Beteg nem vagyok. Marmint hogy megfazva. De belulrol nem tudom van- fertozes. Akkor az, mar csak daganat lehet?

Figyelt kérdés

A csomo:mozgathato,fajdalmatlan eros nyomasra faj.1-2 centi 4 honapja.De az orvosok azt mondjak a "babnyi" csomo nem utal veszelyes dolgokra.De az mennyi korulbelul centire?13/L

Ja.Masfel eve voltam vervetelen.Ott igazabol jo volt minden.


2015. jan. 11. 10:45
 1/2 anonim válasza:

Azok a csomók nyirokcsomó duzzanatok..Ezek tulajdonképpen a nyirokkeringés "szűrői",így nem különleges ha néha 1-1 láthatóvá válik..Ne aggódj,lehet van egy kisebb fajta fertőzés a szervezetedben. Ha nő,azonnal fordulj orvoshoz!

Nekem is kijött egy, fájt is,nem tudtam mitől van mert semmi bajom nem volt.. Aztán 2 héttel rá kijött még 15 a nyakamon... Hát beteg lettem. :) még mindig kint vannak pedig már nem vagyok beteg, sokáig tart az is,hogy visszahúzódjanak.

2015. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
(első) a bab nincs 1-2 centi...És ha nem nő,nincs semmi baj. Ne nyomkodd őket
2015. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!