Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiszedték a mandulám már 2...

Kiszedték a mandulám már 2 éve mégis állandóan érzem, hogy valami nem okés arra úgy 1 éve!?

Figyelt kérdés
Garatleoltás nem mutatott semmit, viszont az AST értékem magas. Volt már valaki hasonló cipőben?

2015. jan. 11. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Hát ha nem mutat semmit,meg az orvos nem mondta h baj van akk nem tom :/ De szerintem hogy ha 2 év már eltelt akkor már szerintem nem lehet nagy baj! Lehet hülyeséget írok,de már halottam olyat,hogy valakinek visszanő a mandulája,és többször ki kellett szedni! persze ezt nem tudom hogy hogy van de addig zaklasd az orvosokat amíg nem mondanák rá valami biztatót
2015. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan, hogy visszanő, de nem hiszem, hogy ennyi idő után. Szerintem inkább néhány hónapra rá max. Csak abból indulok ki, hogy a nyelv hetente teljesen kicserélődik. Nekem a műtét óta fáj a torkom, ha döntött fejjel az egyik irányba nyelek (csapból szoktam inni néha). Gondolom maradt valami fertőzés azon a részen. Néha be is gyullad, ahogy az ínyem is elég sűrűn. Szóval nem egy kánaán, pedig azt mondták, hogy egy csapásra meg fog szűnni minden problémám... (Na jó nem mondták, csak én gondoltam.)


Streptococcus fertőzésed lehet még ezer helyen szerintem, vigyázz vele, mert nagyon megterhelő a szívnek, szóval mindenképp érdemes felderíteni. Azt mondják, hogy a rezisztens bacik telepeket képeznek olyan helyeken, amik nem hozzáférhetőek az immunrendszernek, pl orrüreg, térdhajlat, nemi szervek, stb... aztán onnan fertőznek vissza állandóan, azért nem jó, ha laikus kezeli őket, mert pusztán az antibiotikum szedése nem oldja meg a problémát, sőt csak plusz egy antibiotikumra rezisztensek lesznek rosszabb esetben.

2015. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Javaslom, hogy kérj egy kivizsgálást, és konkrétan pajzsmirigyre is!
2015. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!