Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 24 mg medrolt kell...

Napi 24 mg medrolt kell szednem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
itt sírok már, mert mindenhol azt olvasom, hogy sokat híznak tle az emberek. De gyönyörű, vékony (44kg), 19 éves lány vagyok:( nem akarok elcsúfulni, gyűlölöm már az egészet.

2015. jan. 12. 19:16
 1/4 anonim válasza:
engem félrekezeltek.lebénultam az arcomra 2005-ben.165 centis 55 kilós voltam.64 mg medrol kaptam,h ne fájjon.75 kilóval jöttem ki a kórházból!és azóta sem megy le bármit csinálok!néha 64-ig,de ennél lejjebb nem!nekem mondjuk a duplája volt.mire kapod amúgy?
2015. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyelőcső gyulladásra.. kiskoromban is szedtem szteroidot és nem lett tőle semmi bajom. Viszont annyi ijesztő dolgot összeolvastam most. Nem bírom abbahagynia sírást, csak arra gondolok, hogy nekem is puffadt arcom lesz és elhízok. Hogy lehet ilyen 19 évesen? Legszebb korban vagyok. Kikészülök lelkileg, úgy érzem:(
2015. jan. 12. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám szedte sokáig, ő is nagyon vékony alkat, az is maradt, csak az arca kerekedett ki, ami tipikus szteroidos mellékhatás. Szomorú, hogy ilyen fiatalon ilyen komoly gyógyszereket kell szedned, de ha muszáj, akkor muszáj. Jobbulást!
2015. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nagyon nem szeretném:( viszont tényleg nagyon szerencsés az alakom, s elvileg csak rövid ideig kell szednem... nagyon kikészültem, de köszönöm a válaszokat
2015. jan. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!