Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ellen lehet tenni/szedni...

Ez ellen lehet tenni/szedni valamit?

Figyelt kérdés

Ha ideges vagyok, mindig nehezem veszem a levegőt. Nagyokat sóhajtok, úgy érzem ásítanom kellene hogy elég levegőhöz jussak, de ha sikerül is az ásítás, azt sem érzem elégnek.

Ha ilyen van előtte mindig sírtok, mert akkor vagyok a leginkább ideges vagy elkeseredett vagy szomorú.

Ez ellen tehetek valamit? Vagy valamit bevenni ha rám tör ez az érzés?

Más is van ilyen helyzetben?

Elég gáz most már folyton kimagyarázni valahogy szüleim elött hogy semmi baj csak pl tele van az orrom, az is elég hogy a sírást "elrejtem".

Ha pedig ilyen érzés jön rám, van hogy utána még napig ez van, és ez nagyon kellemetlen és ettől megint csak ideges leszek hogy nem múlik el.



2015. jan. 14. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ideje tartó megoldatlan probléma eredménye, valami ami "rád telepszik" és egyelőre nem tudod megoldani. Én fulladtam aztán és ügyeleten kötöttem ki, Az ilyen problémák is előbb-utóbb megoldódnak (ha mindent megtettél ami rajtad múlt), kitartás! A ki nem sírt sírás okozza, próbálj relaxálni és átgondolni kis lépésekben a teendőt, olvass, halgass zenét, sportolj, tereld el a figyelmedet amikor csak lehet.
2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!