Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta tartó fülcsengésem...

Évek óta tartó fülcsengésem és fülzúgásom van, Nootropil (infúzió és gyógyszer), GingKo és hasonlók sem segítettek. Ötletek?

Figyelt kérdés
Halláskárosodás miatt van fülcsengésem (magas hangú fülcsengés) és mély hangú fülzúgás már sok éve és semmi sem segít. A MLM csatornákon értékesített "extra" bio GingKo meg egyéb sem (egyszer kipróbáltam, de nekem nincs pénzem a magas összegű kísérletezgetésekre... Rózsaszín zaj hallgatása sem segít... Valami étrend vagy egyéb változtatás nem enyhítheti a tüneteket? Se magyar, se angol honlapokon semmi bíztató nincs.

2015. jan. 15. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A nővéremnek is ez van és nem tudnak rajta segíteni. Hány éves vagy?
2015. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

33 éves vagyok. Ilyen szempontból az életkor keveset számít, bármely életkorban kialakulhat ez.

Lehet hogy egyes esetekben segít az Aurecon RingStop készítmény, de nekem ez se segített, a kérdés kiírása után jutott eszembe hogy leírjam, mielőtt valaki javasolná kipróbálásra.

2015. jan. 16. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor te még fiatal vagy. Nekem is szokott lenni fülzúgásom, és más egyéb hangok is vannak a bal fülemben. Szerencsére csak időszakosan. Próbáld ki a Flavogard étrend kiegészítőt. Még a Bioptron lámpa is segít.
2015. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ezek nem horribilis összegűek, a lámpáról hallottam, az étrendkiegészitőről még nem.
2015. jan. 16. 15:04
 5/10 anonim válasza:
Nekem ötletem sincs. Orvos azt mondta nekem még nem találták fel rá a gyógyzert és megmarad míg élek. Lehet fejbelövöm magamat.
2015. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amiket fentebb a kérdésben leírtam, kipróbáltad? (Nootropil, rózsaszín zaj hallgatása, stb)?
2015. jan. 24. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A Hallás Társasága válasza:

A Magyar Tinnitus Egyesület honlapján sok hasznos információt találhat a betegségével kapcsolatban, pl. a fülzúgás kombinált (és gyógyszermentes) kezeléséről.


[link]

2015. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"Ne essen pánikba, a tinnitus rendszerint nem súlyos folyamat jele!" olvastam egyik tinnitus oldalon! Aki ezt leírta, fogalma sincs erről, ez egy borzalom, ezzel együtt élni, ezzel kelni-feküdni és most a szó szoros értelmébe írom. Borzalom, amikor ébredéskor és lefekvéskor ezt hallom, éjszaka ha felébredek , nem birok viossza aludni, már lassan alig létezek, de ez hol érdekli az orvosokat.
2015. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!