Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás, hasmenés, és...

Magas vérnyomás, hasmenés, és rosszullét, mitől van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
37 éves anya vagyok.Január 2-án az ügyeletet kellett kihívni,mert annyira rosszul lettem.Remegtem,1x hasimars,és hányinger.Levert a víz,utánna fáztam,hőhullámaim voltak.Barátnőm jött át,mivel már tényleg nagyon rosszul voltam.És a 2 kiskorú gyermekemmel élek,féltem.Az ügyelet 4 óra mulva jött ki.200/100 volt a vérnyomásom,és 126 a pulzusom.Kaptam Tensiomin gyógyszert,és szurit.Jobban is lettem.Most január 18-án ugyanígy jártam,délelött 11 kor tanultam a gyerekekkel,nevetgéltünk.Ugyanugy levert a víz,utánna fáztam,remegtem,megmértem a vérnyomásomat 180/95 volt,bevettem fél gyógyszert,amit kaptam annó.Hasmenésem is lett,aznap 4x,és öklendeztem,de nem hánytam.A fél gyógyszertől lement a vérnyomásom 66/43 ra,pulzus 69.Azóta eltelt 2 nap,és azóta is hasmenésem van,napi 5x járok,és víz.Lázam nics,Vérnyomásom azóta jó 110/70.Nekem soha nem volt magas vérnyomásom,ha 110 fölé megy már rosszul vagyok.De mi ez az ingadozás,és ez a hamenés?Volt valakinek ilyen tapasztalata???Tudom doki kell,fogok is menni,csak most még dolgoznom kell,mivel egyedül nevelem a gyerekeimet albérletben.Köszönöm aki segít! :)
2015. jan. 20. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még,hogy látványosan fogyok,és étvágytalan vagyok :(
2015. jan. 20. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy stresszes?

Nekem akkor voltak ilyen tüneteim, amikor úgymond idegösszeroppanásom lett, nagyon erős szorongással.

2015. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia.Sokat dolgozom és 2 gyereket nevelek egyedül.Dehogynem vagyok stresszes!! :(
2015. jan. 21. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pánikbetegségre gondolnék.
2015. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pulzusom a sok,és most írom,kedden megyek vissza.Ébredés után 115 kb,és nappal sem megy 100alá!Volt így valaki?
2015. febr. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!