Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki kerlek nyugtasson meg...

Valaki kerlek nyugtasson meg hogy nem szivinfarktusom van?

Figyelt kérdés
panikbeteg vagyok ultem a szeken persze nem a legjobbb pozicioba es egybol csak elkezdett nyilallani a jobb lapockam alatt es ha mozgatom a kezem akkoris faj meg ha mozgok is ugye ez nem szivinfarktus?
2015. jan. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem infraktus. Panikbetegsegnel sziv es melkkasi fajdalom is szokott lenni.
2015. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez ilyen jobboldali meg soha nem ereztem ilyen nagyon nagy fajdalom foleg ha mozgatom a jobb kezem:((
2015. jan. 23. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:
a lapockam alatt mintha szurnak mozgasra elol nem faj a bal felem se nem szur se nem nyom csak onnan a lapockam alol sugarzik.
2015. jan. 23. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
HA szívinfarktusod lenne, akkor nem gépeznél, hanem idöközben már halott lennél
2015. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat ülsz a gép előtt. Tornázni, sportolni kellene a gerinced és a pánikbetegséged végett. A szív nem a jobb félbe sugárzik ki. Mivel mozgásra fáj, így csigolya érintettség lehet.
2015. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soha nem a jobb lapockara? vagyis az alatt erzem a lapocka alatt mozgok is de meg ilyen fajo erzet nem volt igaz a szek amin ulok neki voltam tamaszkodva a hatammal es utana egybol nagyon eros szuro fajdalom jobbkez mozgatasra erosebb es ha mozgok hatbol is akkoris erosodikilyen mintha szurnak kessel
2015. jan. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!