Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pécsett keresek jó endokrinoló...

Pécsett keresek jó endokrinológust, akihez el lehetne menni TBs rendelésre, tudsz ajánlani egyet?

Figyelt kérdés
Voltam tavaly komoly problémákkal már egynél(8 kiló fogyás 62 kgról 3 hét alatt, tejfolyás, sok kimaradt mensi, ételundor), de az orvos csak legyintett, elküldött, hogy hipohonder vagyok (14 éves koromban egyszer már volt ilyen, nem találtak semmit és ráírták a kórházi záróra, hogy pszichogén evészavar, azóta nem tudok szabadulni ettől a bélyegtől), most egy műtét körüli kivizsgálásnál találtak anti-TG-t (és egy elhanyagolható, 2xeshatárértékű anti-nukleoluszt) és elmennék valakihez, aki hajlandó megvizsgálni. 14 évesen még a szüleim fejére olvashatták, hogy direkt csinálom, de 24 évesen nem küldhet haza az orvos, hogy "tessék enni". A pajzsmirigyhormonjaim csak szubklinikusak, de az elmúlt 14 hónapból csak 5x jött meg, elég fájdalmas petefészekgyulladásom van (arra kapok antibiotikumot) és aggódok. 25 éves vagyok, még nem szültem, de gondoltam rá, hogy nem lenne rossz egyszer majd.

2015. jan. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem februárra intézett az egyik barátnőm időpontot Bódis Beátához, azt mondják, hogy Ő nagyon jó és kedves is.
2015. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. jan. 29. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2015. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!