Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap délután óta hőemelkedés...

Tegnap délután óta hőemelkedésem van. Más panasz, tünet nincs. Nem fáj a torkom/mandulám, nincs hasmenésem, hányinger sincs. Valakinek volt már ilyesmi problémája?

Figyelt kérdés
A legmagasabb hőmérsékletem 37,9 volt de lázcsillapító után jobb lett és elkezdtem izzadni, akkor lement egészen 35.9-ig majd elaludtam, felébredés után újból 37.0 és 37.5 között van a hőmérsékletem. 19/F
2015. jan. 30. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ugyanezzel vagyunk itthon mi is a kislányommal. Influenza. :(

Nekünk sem fáj a torok/mandula, se hasmenés, se hányinger. Viszont voltunk orvosnál..

Jobbulást!

2015. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma délután én is elmegyek orvoshoz remélem nálam is ez a baj, mert interneten olyanokat olvastam hogy már félek mi lehet a bajom!:(
2015. jan. 30. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hőekmelkedésnél,főleg influenza időszakban nem kell rosszra gondoloni :) Jobbulást
2015. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap orvosnál kiderült hogy a mandulámmal van baj.. az este borzalmas volt de szedem már az antibiotikumot talán már a ma este nem lesz olyan rossz!
2015. jan. 31. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!