Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet gyorsan kigyógyulni...

Hogy lehet gyorsan kigyógyulni a torokgyulladásból?

Figyelt kérdés
vírusos torok gyulladásom van, de 3 nap múlva van egy koncert amire meg van a jegyem és nagyon szeretnék elmenni. annyira már nem vagyok rosszul, folyik az orrom és fáj a torkom ha nyelek, de van valami ötletetek? egy jól bevált recept, vagy bármi? illóolaj?

2015. febr. 11. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Méz,mézes tea,torok cukorka (pl strepfen)
2015. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hagymafélék , gyümölcsök , növényi kivonatok ...
2015. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sós vizes gargalizástól múlt el végül, előtte 3 napig fájt a nyelés, nem használt sem a mézes tea, sem a Strepsils, sem a Phlogosolos gargalizálás és egyéb praktikák.

Tegnap megúntam és elkezdtem a sós vizes gargalizálást, négyszer gargalizáltam sós vízzel a tegnapi nap folyamán és reggelre elmúlt a fájdalom. Csuda gondolta, hogy ez a filléres dolog többet ér, mint a drága gyógyszerek. :-)


Ha gargalizálás után a szádat kiöblíted, akkor nem érzed majd az undorító sós ízt.

2015. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méz, mézes tea, mézes pálinka. A lényeg, hogy házi pálinka legyen, nekem segített. Egy fél deci megold sok dolgot.
2015. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!