Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudtok ajánlani nekem?

Mit tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kijött az aranyerem eleinte picit fájt és nem vettem róla tudomást most már azonban olyan szintet ért el hogy alig tudok járni és még a fekvés is fáj olyan nehezen tudok ülni és felkelni más fél napja használom Hemorid krémet és nagyon csúnyán égető érzést tapasztalatok a reparon kúpot is használok kérlek titeket adjatok tanácsok illetve hogy kinek mi vált be? Orvosnál nem voltam eléggé paárzok kérlek segítsetek :(

#aranyér #tünet #végbél #kenőcs #Reparon #fenék.segítségbetegség
2015. febr. 12. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj patikába és kérj segítséget, valmailyen másik krémmel kezeld, hallottam kúpról is. Ha nem javul, akkor szenvedsz tovább vagy orvoshoz mész.
2015. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam bent patikába és ezt ajánlották
2015. febr. 12. 22:06
 3/3 bianconero válasza:

Szia!


Nekem a Hemopropin nevu keszitmeny valt be! Gyakorlatilag par nap alatt elmult a kezdodo aranyerem.

2015. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!