Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevált praktika betegségre?...

Bevált praktika betegségre? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 napja vagyok beteg, levertség, fáradtság, száraz köhögés, hőemelkedés. Voltam dokinál, nem állapította meg konkrétan, hogy influenzás lennék, de adott antibiotikumot, a helyzet viszont rosszabbodik, elkezdett folyni az orrom, jobban köhögök, ki se bírok kelni az ágyból + egész nap 37,3-37,5 hőemelkedésem van ( a baj ezzel csak az, hogy 37,2 nél már kb mozdulni se birok). Már mindent kipróbáltam az elmúlt 3 napban (strepsils,tantum verde,wick mentolos mellkaskrém,teafaolajos fürdő, inhalálás, gyógyteák, méz + citrom, húsleves + ugye az antibiotikum), de egyre rosszabbul vagyok. Vmi bevált módszer erre a meghűlés/?influenzára? ?

2015. febr. 19. 18:09
 1/1 Ilike39 válasza:

Tudom ajánlani a a"Meditonsin"-nevű homeopatiás cseppeket.

Nem kell megijedni, csak be kell tartani a szedési utasításokat. Minden mást hagyj abba /mentolos, stb../ Én egy !! nap alatt rendbe jöttem. Erre szerintem nem jó az antibiotikum, de ha már elkezdted 5 napig szedni kell,de aztán hagyd abba, ha a fenti gyógyszert választod.Ehetsz, ihatsz, csak aromásat ne, és tartsad be,ne légy rest, az öt

percet vagy egy órát.

2015. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!