Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejbőrön lévő pikkelysömörre...

Fejbőrön lévő pikkelysömörre megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már feltették ezt a kérdést 200x több helyen,de olyannal még nem találkoztam,mint az én esetem(eddig). Akik eddig kérdeztek/válaszoltak mind egy "súlyosabb" verzióban szenvednek. Nekem nem látványos,nem hullik a hajam, nem iszonyatosan korpás a hajam. Csak hátrébb piros foltok vannak, és viszket a fejbőröm. Tudom,hogy nem gyógyítható,de annyi féle verziót láttam már mindenhol,hogy már ötletem sincs.

2015. febr. 19. 22:55
 1/5 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok, Diprosalicot használok, pár kenés után leviszi a foltokat (nem csak a fejbőrön). A baj az, hogy minél hosszabb a haj, annál gyorsabban jönnek vissza és nehezebb hozzáférni, úgyhogy nagyjából hetente-kéthetente ismételgetem a procedúrát. Régen próbáltam samponokat is, de azok semmit nem használtak nálam.
2015. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azért mondom,hogy nálam nagyon lightos,hogy nagyjából észrevehetetlen :D
2015. febr. 20. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Diprosalicot használok 20 éve.

Nekem kb. heti rendszerességgel jön elő. Nem vészes, mert takarja a haj.

2015. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem olyan hatásos a Diprosalic. Mert ha az sem vészes helyzet és úgy is hetente jön elő,akkor valószínűleg csak rosszabbodik (legalábbis amit olvastam erről).
2015. febr. 20. 22:37
 5/5 anonim válasza:
Én is Diprosalicot használok,nekem két három kenéstől eltűnik,de sajna visszajönn :( és néha olyan csúnya a fejbőröm :( nekem is ilyen piros izék vannak,meg kicsitt korpás is,de nem hullik a hajam.
2015. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!