Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális ez a torokgyulladás...

Normális ez a torokgyulladás vagy menjek vele dokihoz? (kép)

Figyelt kérdés

Még ilyet eddig nem láttam. Azok a dudorok a torkomban hátul normálisak? Vagy valami más gond is lehet gyulladáson kívül? Nagyon fáj :(


[link]


2015. febr. 19. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne ha elmennél a gégészetre!Nagyon csúnya piros a torkod és hólyagos a hátsó garatfal.Már nincsenek manduláid?A képen nem látszanak.Fiú vagy lány vagy,menny idős?Van változás a torkodba?Mutass egy mai képet is.
2015. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt a képet pont a kérdés kiírása előtt csináltam de majd csinálok akkor később. még megvannak a manduláim. 21 éves vagyok és lány. csak azokat a dudorokat találtam furcsának meg mint minden torokgyulladás ez is ugyanúgy fáj egyébként nem érzek változást. a fájdalom miatt néztem meg a torkom hogy mennyire lehet begyulladva és utána vettem észre a dudorokat
2015. febr. 20. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A dudorok a torokgyulladás miatt vannak.Nekem is gyakran ilyen a hátsó garatfal.Valószínű a manduláid nincsenek begyulladva,nem is látszanak ezen a képen.Gargalizálj langyos sós vízzel vagy kamillával.Én ecsetelni is szoktam a torkom Glycosepttel,próbáld meg ha nem annyira érzékeny a torkod,meg tudod csinálni kis öklendezéssel!Nálam bevált!De menj el a gégészetre mindenképpen!Tedd ki a képeket.
2015. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok a dudorok szerintem mindenkinek ott vannak,nekem is mindig olyan a torkom.De lehet,hogy nem kéne ott lenniük!A garatod viszont gyulladásban van,nagyon piros.Szerintem nézesd a torkod!
2015. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom elég régi a kérdés de azért írok Neked mert hasonló dudorok vagy hólyagok amik vannak a torkodon,nekem is vannak.De nekem állandóan ott vannak,csak nem fáj a torkom,pedig mindig piros.Ilyen most,nézd meg:

[link]

Voltál orvosnál,és mit mondott?

2015. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom kicsit erezett,vérbő a garatod.Gargalizálj sós vízzel és rendbe fog jönni.Nagyon szép,egészséges torkod van.A dudorok nekem is ott vannak,ezért tegnap elmentem a gégészetre,megnézettem a torkom.A doki szerint a dudorok mindenkinek ott vannak a hátsó garatfalon,kinek kisebbek,kinek nagyobbak.Ez normális,ha nem fáj a torkunk,nem kell vele foglalkozni.Nekem mindig ott vannak.

Sok apró,szintelen hólyag:

[link]

2016. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!